Ogłoszenia duszpasterskie - 16 września 2018 roku


 1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 - spotkanie Rady Parafialnej.

 2. Jutro o godz. 15.00, wyrusza z naszej parafii pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę - na całonocne czuwanie modlitewne. W pielgrzymce będzie uczestniczyć 88 osób. Podczas czuwania będziemy także pamiętać w modlitwie o wszystkich rodzinach naszej parafii.

 3. We wtorek 18 września przypada święto św. Stanisława Kostki - patrona dzieci i młodzieży. Obecny rok został ogłoszonym rokiem św. Stanisława Kostki z racji 450 - niej rocznicy śmierci św. Stanisława. Na wspólne świętowanie dnia Patrona - zapraszamy dzieci i młodzież naszej parafii. Najpierw na godz. 16.00, zapraszamy na grilla i wspólną zabawę. Następnie o godz. 18.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. ku czci św. Patrona dzieci i młodzieży. Z kolei po Mszy św. będzie quiz o św. Stanisławie z nagrodami. Serdecznie zapraszamy.

 4. W sobotę na godz. 12.00 - zapraszamy na spotkanie scholę parafialną.

 5. Pragnę serdecznie dziękować za przekazane w ubiegłym tygodniu ofiary na kolegiatę. Ofiary złożyli:
  bezimienna z ul. Kościuszki - 500 zł
  z racji chrztu dziecka: od Małgorzaty i Łukasza Łaskawiec - 200 zł
  bezimienna z ul. Czernika - 100 zł
  bezimienna z Kolegiackiej - 100 zł
  od nowożeńców: Iwony Bieleckiej i Łukasza Sobolewskiego - 100 zł
  i z racji pogrzebu im. śp. Danuty Jabczyk - 100 zł
  Ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.

 6. W dniu wczorajszym do sprzątani kolegiaty byli zaproszeni mieszkańcy z ul. Nowopolnej i Polnej. Do sprzątania przybyła jedna rodzina: małżonkowie Agnieszka i Krzysztof Kowalik, którym bardzo serdecznie dziękuję za troskę o czystość Domu Bożego.
  W najbliższą sobotę do sprzątania kolegiaty zapraszamy mieszkańców z ul. Nagórnej I i Nagórnej II.

 7. Naszą modlitwą ogarnijmy zmarłą śp. Danutę Jabczyk, którą wczoraj odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku. Polećmy także wszystkich zmarłych z naszych rodzin, zwłaszcza za tych, których rocznicę śmierci w tym tygodniu będziemy obchodzić. Wieczny odpoczynek...

© 2003-2018